Služby

Nabízíme komplexní služby v oblasti 3D tisku

3D tisk

Nabízíme zakázkový FDM 3D tisk pro kusovou či malosériovou výrobu. Tiskneme z běžných i vysoce odolných materiálů (materiály s příměsí karbonového či skelného vláka).

3D modelování a 3D skenování

Zpracujeme 3D model dle Vašich návrhů, technického i organického (designového) charakteru. K technickým modelům jsme schopni zpracovat i výkresovou dokumentaci. Vedle 3D modelování nabízíme i 3D sken.

Servis a prodej 3D tiskáren

Provádíme pozáruční servis a upgrade tiskáren Ender 3 (včetně verzí V2 a PRO) a zprostředkováváme prodej upgradovaných tiskáren základní řady Ender 3. Pro bližší informace nás kontaktujte mailem.

Školení a konzultace

Vcházíte poprvé do světa 3D tisku? Rádi se staneme Vašimi průvodci v tomto světě neomezených možností!

Nabízíme začátečnické kurzy, ve kterých Vás seznámíme s principy 3D tisku, seznámíme Vás s FDM 3D tiskárnou a představíme Vám širokou škálu užívaných materiálů a pestrost využití 3D tisku. Také si osvojíte základy modelování těles ve 3D software a naučíte se, jak připravit model k tisku pomocí "sliceru" (software pro přípravu G-kódu pro tiskárnu).

Doporučená výbava účastníků kurzu je osobní notebook (ideálně se systémem Windows) s nainstalovanou aplikací Fusion360 a preferovaným slicerem (školení nabízíme v programech Slic3r Prusa Edition alias Prusaslicer nebo Ultimaker Cura).

Kurzy probíhají prezenční formou a to buď skupinově (3 - 5 osob) nebo individuálně (až 2 osoby) v časové dotaci cca 4,5 hodin (včetně přestávek). V rámci kurzu si vytvoříte vlastní 3D model, který poté vytisknete a odnesete domů.

Kromě začátečnických kurzů nabízíme i konzultační hodiny, které jsou pro absolventy našich kurzů zdarma.

Máte-li zájem využít našich služeb, neváhejte nás kontaktovat.
Vyhledávání